Η Ψηφοφορία των Ακροατών European School Radio 2024 ξεκίνησε και λήγει την Παρασκευή 19 Απριλίου 2024! Κάνετε ν’ ακουστεί όσο πιο δυνατά μπορείτε. Στείλτε το μήνυμα της φιλίας σε όλο τον κόσμο, διαδώστε ραδιοφωνικά και μουσικά. Το πιο δημοφιλές τραγούδι θα πάρει το Βραβείο Ακροατών Τραγουδιού 2024.

Το σχολείο μας συμμετέχει στο φετινό διαγωνισμό με το τραγούδι με τον τίτλο “Φιλία, αγάπη και ειρήνη – Friendship, Love and Peace” με ID συμμετοχής 10172. Ψηφίστε μας

Ο σύνδεσμος Ψηφοφορίας Ακροατών ESR είναι:

Για να ψηφίσετε, θα χρειαστεί να κάνετε “Σύνδεση” στο European School Radio. Εάν δεν έχετε ήδη λογαριασμό, μπορείτε να συνδεθείτε με τον λογαριασμό σας στη Google ή να δημιουργήσετε έναν λογαριασμό “Επισκέπτη” μέσω της επιλογής “Εγγραφή/Επισκέπτης”.

Σημείωση: Οι εκπαιδευτικοί και μαθητές/τριες από Ελλάδα μπορούν να συνδέονται και να ψηφίζουν μέσω του λογαριασμού τους στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο.

Καλή ψηφοφορία!